| melyyy a întrebat:

Am si eu o intrebare: cine este cu adevarat justin bieber, ma refer la personalitatea lui.acum numai de el dau pe orice site intru si sunt curioasa in aceasta privintathinking am auzit ca este rasfatat, si in legatura cu fetele.se uita mai mult la aspect fizic desi a declarat ca vrea o fata cu zambet si ochi frumosiwinking... da-ti-mi niste pareri dar si ceva concretwinking dau funda!

Răspuns Câştigător
| Adelina04 a răspuns:

Doamne cand o sa se termine intrebarile asteaa? Sincer nu stiu ce sa mai cred. Numai un creier de gaina ar putea sa debiteze asa o intrebare?
De unde Doamne iarta-ma sa stim noi ce vrea baiatu` ala? Ce conteaza ce vrea? Doar nu te duci tu acum la el si ii zici "Hei ce faci nu vrei sa te indragostesti de mine? Sunt in stare sa iti spal si incaltamintea!" Poate te-ar pastra totusi pentru a doua varianta desi nici asta nu cred. Dati-i ma fetei ceva concret, cititi-i gandurile pustiului sa vada si ea ce trebuie sa faca!

2 răspunsuri:
| melyyy explică:

Chiar eram curioasa care va fi primul raspuns la intrebarea mealaughing ma indoiam ca va raspunde o fata cu picioarele pe pamantwinking dar uite ca speranta nu s-a pierdut! bv Ade meriti o fundita pe care bineinteles ca ti-o voi acorda.
Aceasta intrebare am pus-o special pentru a vedea ce raspuns primescwinking

| masterama a răspuns:

Justin bieber e cel mai superrr baiat din toata planeta