| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.De 3 zile nu imi vad avatarul de la messenger.Se vede negru.Si nici avatatarele celorlalti nu le vadcrying. Imi puteti spune si mie ce pot face va rog.Ca ma scoate din minti.

4 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Si eu am patit la fel.winking dar s-a revenit singur. ia-ti si u altu. ca nici 2 min nu iti ia,!

| pepenerosu a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru, si i-am intrebat si pe altii si aceia patisera acelasi lucru, adica eu vedeam la cateva persoane dar la makoritatea nu, inclusiv mie. Cred ca este o problema a yahoo messengerului. Speram sa treaca.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel...j chiar acum...crying

| PrintzesaTa a răspuns:

Si eu am patit l felcrying
mi-am dezinstalat mesu si la instalat in 3 zile pentru toata viata
dar in sfarsit sia revenit
cred ca era de la ei
kiss