| Flobv a întrebat:

Am si eu un Nokia n73 si am o mare problema la el. Fac 5-6 poze si imi zice baterie descarcata si se inchide.Il deschid si am bateria plina.Stie careva de la ce e?

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Wow! Dar asta e foarte grav. Du-te cat mai repede la cei de la care ai luat telefonul. Ei iti vor da altul [daca este in garantie] sau ti-l vor repara. Numai bine!

| pisy_7852 a răspuns:

Buna dragule sunt Mary am patit si eu daca ai card de memorie trebuie schimbat pentru cai virusat te pup

| pisy_7852 a răspuns:

Schimba cardul de memorie cai virusat