| Ionut321123 a întrebat:

De ce cand ma suna cineva imi spune baterie descarcata si se inchide telefonul iar cand il deschid bateria este full? Din ce cauza ar putea fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie din cauza incarcarii necorespondenta a telefonului.ce ar trebui sa faci: http://www.emobil.ro/......_mult.html sau sa cumperi o baterie noua.varianta corecta cumpara una noua.

| Ionut321123 explică (pentru anonim_4396):

Pai si de ce muzica pot sa ascult toata ziua si nu se consuma bateria iar cand ma suna cineva se inchide cica nu mai am baterie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut321123):

Nuj.totusi incearca si schimba bateria pentru putin timp daca nu vrei sa o cumperi imprumuta daca poti.vezi atunci daca se schimba ceva.alta varianta nu mai decat sa mergi la service.ce marca si model e tel?

| Ionut321123 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat. Ai avut dreptate ca era din cauza bateriei. I-am pus alta baterie si nu se mai inchidea cand ma suna vreo cineva. Ms. Ai funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut321123):

Merci! ma bucur k te-am ajutat cu cv!

5 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Poate bateria nu acumuleaza destula energie sau nu are legatura buna cu telefonul.