| Flobv a întrebat:

Am si eu un Nokia n73 si am o mare problema la el...sad Fac 5-6 poze si imi zice baterie descarcata si se inchide ...Il deschid si am bateria plina big grin. Stie careva de la ce e?

Răspuns Câştigător
| Nenea_9651 a răspuns:

E posibil sa fie de la baterie.Acum nu stiu. Ce iti recomand este sa mergi la un service specializat daca crezi ca telefonul merita toti bani. Orcum eu in locul tau nu as face nimic la el.Doar nu as mai face poze.Si daca esti hotaras sa mergi la un service specializat.Sa stai cu ochii pe ei ca iti fura piese si le inlocuiesc cu unule mai proaste.Am un prieten care se ocupa cu asta asa ca fii precaut