| Michaelineko a întrebat:

Am tras un cod pentru. cs 1.6(se cheama C-N Loader si nu vrea sa se stearga cand dau delete, imi da cannot delete si numai stiu ce! Ce fac funda!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Dai un restart la calculator si mai incearca sa-l stergi o data. happy

| LaTulipeNoire a răspuns:

Foloseste Unlocker.

| TatooMaker a răspuns:

Zice ca discul este plin sau protejat la scriere, nu cred ca ai ce sa faci happy De ce umbli cu coduri pe cs? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e iti distruge calculatoru crede-ma ca si eu am patit la fel trebuie sa iti schimbi windowsul