| totolyno a întrebat:

Am un nokia 3110 clasic... exista vreun program de citit documente pdf sau word?

1 răspuns:
| paul21 a răspuns:

Nu stiu exact cum este software-ul telefonului, insa cred ca este asemanator telefonului meu 5320 Express Music. Singura modalitate ca sa poata citi documentele pdf sau doc este sa iti instalezi windows mobile. Iti recomand sa iti descarci de pe internet programul Nokia PC Suite, Este gratuit si iti va folosi daca ai cablu de date.