| Nico_9876 a întrebat:

Am un samsung j610. Ii pot schimba carcasa? Daca da, unde gasesc si cam cat costa?

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Se poate schimba orice carcasa de telefon, problema este ca pentru samsung se gasesc mai rar si se inlocuieste putin mai dificil decat la alte marci de telefoane. Sfatul meu este sa mergi la un atelier specializat unde intrebi daca au astfel de carcase sau daca aduc la comanda si cat costa carcasa cu montat cu tot si dupa aceea vezi daca renteaza investitia. Succes!