| xNoNaMe a întrebat:

Am un telefon samsung gt-c3510 si am adaugat pe cineva in lista de respingere cum pot scoate dau funda!

2 răspunsuri:
| Tyya23 a răspuns:

Dai,, Meniu'', apoi setari, din,, Setari" dai la,, Aplicatie'', dai pe,, Apel'' apoi dai pe,, Toate apelurile'' apoi iti da,, Respingere'' si apoi debifezi nr persoanei si dai,, Salvare''
FUNDA?

| alexikka a răspuns:

Daca e ce cred eu adica ai dat redirectionare apel sau repsingere poti da dezactivare tot eu asa fac cand dau la cineva dau acolo si dau dezactivare