| DumitruS a întrebat:

Am vazut reduceri pe elefant, vreo~80 de mii de produse, pentru 3 zile, incepand cu ziua de astazi. Parfumuri, carti, ceasuri, cosmetice, jucarii si etc.

http://bit.ly/2OoNyMW

Vreau sa-mi iau un parfum dar nu stiu ce sa aleg.

Ma poate ajuta cineva? Dau o funda. As vrea un parfum nu prea aromat, unul mai tare dar nu foarte tare. Cumva sa fie pregnant dar discret.

Any suggestions? Nu-mi plac cele dulci.

4 răspunsuri:
| Spartacus12345 a răspuns:

Esti baiat sau fata? Sa stiu ca sa pot sa te ajut

| DumitruS explică (pentru Spartacus12345):

Baiat

| Spartacus12345 a răspuns (pentru DumitruS):

Ok, dar Calvin Klein si Bvlgari au si parfumuri barbatesti. Am vazut pe alte site-uri asa ca ai de unde alege

| Spartacus12345 a răspuns:

Daca esti fata sa iei de la Calvin Klein si Bvlgari iar daca esti baiat sa iei de la Prada sau Christian Dior. Firmele astea sunt cele mai tari