| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca omoram o pisica, iar aceasta era chiar pisica mea cu care locuiesc. Luasem un cutit si incepeam sa o tai bucatele bucatele. Care stie ce inseamna? Multumesc!

4 răspunsuri:
| crinutzayo22 a răspuns:

Buna! nu stiu sigur ce inseamna...dar asta sper sa te ajute :* http://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-pisica-4381.html funda;;):*:*

| lucki_6285 a răspuns:

Ce culoare are pisica?

| musique_1043 a răspuns:

O doamne! AM trecut si eu prin asta! OMG! a fost oribil.a trebuit sa o imar ca sa nu am omoare ea. Daca tii ceapa langa tine va fi totul bine! cu placerebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisica e maro cu pete albe ...ma rog, mai mult pe burta e alba si la labute; d