| Vov4ik a întrebat:

Am vrut sa va intreb ca eu nu sunt din Romania si nu stiu voi romanii ascultatu asa genuri de muzica? http://www.youtube.com/watch?v=FtSulDBD7_w am in vedere pe aceasta limba? Intreb doar din curiozitate.

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da.atata timp cat suna frumos, ascultam.suntem oameni, nu animale.stim sa apreciem muzica buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pai ce crezi, la noi unele melodii sunt in limba engleza si imi place chiar daca unele cuvintele nu le inteleg. Dapz oricum melodia asta e super tare!