| SweetGirL_2974 a întrebat:

Americanii au Messenger?

5 răspunsuri:
| Agapimu a răspuns:

Nu, nu au auzit de el.
Ei folosesc mai mult Tumblr, Facebook, Twiter, si in loc de messenger folosesc Skype. Daca nu crezi, intreaba mai multi din strainatate daca au Messenger sa ti-l dea... Sa vezi ca o sa zica ca nu stiu ce e ala, doar daca le zici de yahoo, dar messenger yahoo in nici un caz. @vladex2: msn spui? iti reamintesc ca nu se mai foloseste de multwinking
Pace

| Daisukee a răspuns:

Evident dar folosesc mai mult msn tongue funda?

| Daisukee a răspuns:

In Romania nu se foloseste dar americani in folosesc si inca bine, daca nu sti ceva mai bine taciwinking

| deyu_6195 a răspuns:

Normal