| Cosmin12354612 a întrebat:

Anul acesta m-a rugat o ruda sa ma imbrac in Mos Craciun si sa ma duc cu cadouri la copiii ei,nu stiu ce replici sa spun copiilor,ma puteti ajuta va rog, celor mai frumoase dau funda, mersi!

1 răspuns:
| SEMIHA a răspuns:

Foarte frumos! Fii tu. Pe lângă asta, ai putea să întrebi copiii ce mai fac, dacă au fost cuminți sau ce își doresc să primească. Chestii de genul. Ai putea să le ceri să te încânte cu o poezie sau o colindă. O să te descurci.