| FallingRain a întrebat:

Anunt. Cei carora nu le convine sa ma lase impace si sa nu isi mai dea cu parerea degeaba. Oricum, anuntul este ca am nevoie de niste bani pentru jocul IMVU. Si nu pe gratis. Cine imi trimite credite sau imi da un cont cu multe credite am sa-i dau in schimb la alegere ori un cont pe Farmerama la nivelul 15, ori un cont pe Webkinz cu o zebra draguta. Astept mesajele voastre. Si poate imi spuneti cum trimit credite dintr-un cont in altul, pentru ca singura nu ma descurc. Multumesc pentru ajutor si va promit ca nu va fraieresc. Daca doriti va trimit mesaj cu ID-ul meu de messenger. Contul meu de pe IMVU este liliclub. Va rog ajutati-ma ca mi-a intrat cineva pe cont si a cumparat o gramada de chestii inutile. Mai am doar 50 de credite.

2 răspunsuri:
| FallingRain explică:

@standard, asa pot si eu sa cred despre cei care spun ca imi dau ceva, doar sa dau eu inainte. Este intr-adevar riscant, dar puteti sa intrebati pe oricine ca eu nu fac asa ceva

| standard_3204 a răspuns:

Fara suparare...dar eu sunt sigur ca asta e o teapa, eu nu as avea incredere in tine