| banditujonny a întrebat:

Are cineva alfabetul grafiterilor?

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

Eu m-am apucat de graff acum 2 ani si e un fel de regula, sa nu copiezi litere de pe net/ de la alti grafferi. Daca faci asta esti numit "toy". Orice graffer cat de cat bun isi da seama ce e copiat si ce e facut de tine. Incearca sa faci din minte.

1 răspuns:
| Ancaaa a răspuns:

Invata alfabetul grafitiilor si o sa reusesti sa faci si u grafitii :)) adica uite-L : http://keusta.net/blog/images/graffiti/sketches/alphabet-graffiti.jpg. fale pe toate pe o foaie cu mai mult loc intre ele. si dp aia incearca sa formezi un cuvant :)