| IceWarior a întrebat:

As dori sa achzitionez 2 arme airsoft, numai ca sunt destul de nedumerit...Pe siteul respectiv http://www.airsoft-cluj.ro/ pistolul
ASG MK23 SOCOM e manual(spring) dar cand il caut pe internet, in videoclipuri oamenii respectivi il incarca cu gaz.As dori sa mai achizitionez si o mitraliere de asalt Warrior W4 scurt clasic, care spune ca e tot manuala(spring). Chiar sunt manuale sau e o greseala la site?

Răspuns Câştigător
| airsofter007 a răspuns:

Aceasi replica se poate fabrica atat cu functionare manuala cat si pe gaz sau co2. Informatiile de pe site-ul respectiv sunt corecte.