| unku a întrebat:

As dori sa ma angajez si eu insa am o nelamurire.
Vreau sa aplic la un job de Programator C++ si as dori sa imi spuneti si mie ce se urmareste la un interviu?
Ideea este ca eu stiu C++ la nivel mediu (la job nu e specificat nivelul) si vreau sa stiu, ei la interviu doresc o persoana care cunoaste bine C++ sau care are potential sa invete? Ca este o diferenta mare dupa parerea mea.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Ambele, și pe lângă trebuie să știi java, oracle, php, mysql și multe altele, c++ nu e suficient.