| maria_3267 a întrebat:

As dori sa stiu ce se intampla de nu-mi mai apar intrebarile pe care le pun la TPU gastronomie asa cum imi apareau inainte chiar daca ma semnam anonim si ce as putea face pentru a-mi aparea din nou intrebarile pe care le pun la TPU gastronomie chiar daca ma semnez anonim asa cum imi apareau inainte[in aceeasi zi cand trimiteam intrebarea la TPU gastronomie imi aparea intrebarea pe monitor iar acum nu stiu ce se intampla ca nu-mi mai apar intrebarile pe care le pun la TPU gastronomie asa cum imi apareau inainte-acum nu-mi mai apar deloc intrebarile pe care le trimit la TPU gastronomie daca ma semnez anonim si inainte imi apareau intrebarile pe care le trimiteam la TPU gastronomie chiar daca le trimiteam anonim.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am vazut ca ai intrebat-o si pe Raluca, aici pe site! Cel mai bine este sa i-te adresezi direct prin "contact". Pe site nu stiu daca sta ea sa citeasca fiecare intrebare!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am aflat secretul pentru care nu iti mai apar intrebarile la gastronomie! Esti userul care acum ceva timp ai umplut situl cu intrebarile astea cu vechea reteta de la nu stiu ce prajutura Buturuga, si atunci postai anonim, asa cum spui si ne-ai exasperat pe toti. A fost atat de grava infestarea cu intrebarile tale, si atat de grava revolta celorlalti useri fata de tine incat s-a schimbat politica adminilor fata de anonimi! Acuma esti cenzurat! Si bine face Raluca! Ca ne-ai inebunit cu intrebarile tale.Vad ca acum iar incepi! Maria este al "n"-elea username pe care l-ai luat pe acest site!