| Alecssa98 a întrebat:

As vrea sa imi pun parola la mesaje pentru ca imi umbla parintii, prietenii, etc.Si nu vreau sa le sterg, am vreo 500 primite si expediate de mine 400 si ceva.
Dar nu stiu cum sa imi pun. Stie cineva?batting eyelashes
Am Nokia 5230.

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Imi pare rau ca te dezamagesc, dar nu poti pune parola la mesaje sau la orice alt fisier, pentru ca este telefon Nokia.
Doar la telefoanele Samsung se poate pune parola la orice fisier.
Te sfatuiesc sa nu lasi telefonul la indemana parintilor.

Toate cele bune!happy

| Bibiancabibi a răspuns:

Mi se pare ca poti pune pe tot telefonul`!
Am o prietena care are si ea Nokia si are parola atunci cand il deblocheaza! [ Intelegi? ]
Incearca de pe la setari -> securiate
Sper ca te-am ajutat! :*