| nightwish a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un bichon maltese sau frise insa nu stiu pe unde sa caut, as vrea sa fie din cluj si ofer maxim 8 mil.Stie cineva unde as gasi?

1 răspuns:
| Unique a răspuns:

KOVACS NORBERT
CONTACTEAZA
CRESCATOR vinde pui de bichon maltese; calitate garantata, din propria canisa. Oferim:carnet de sanatate; optional:pasaport si cip; puii, bichon maltese, sunt vaccinati si deparazitati. tel:0740084376; 0751514140
pret bichon maltese:200euro
http://norbisdogs.ro - catei de vanzare, catei de rasa, catei de apartament.
de vanzare BICHON MALTEZ, vand catei BICHON MALTESE
200 EURO
PEDIGREE : CU PEDIGREE
Disponibil pentru :
ROMANIA - Toate judetele