| VLadGr a întrebat:

As vrea un site cu tutoriale photoshop in limba romana, dar nu usoare, ceva cu nivel de difivcultate mai mare.

5 răspunsuri:
| VLadGr explică:

Iti dau un sfat. Taci daca nu ajuti cu nimic.winking

| jstRadu a răspuns:

Iti dau un sfat...invata englezawinking si pe urma uita-te pe net si ai sa vezi ca inveti mult mai bine asa si in plus ai invatat si o limba care o sa-ti foloseasca in viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tutorialul.ro/

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Incearca sa cauti pe portalul acesta www.ro-sotw.com. Poti intra si pe forum unde sunt unele tutoriale destul de compleze. In unele cazuri primesti si resurse.

| Creativemonkey a răspuns:

Www.creativemonkeyz.com sunt tutoriale in romana... sper sa te ajute