| darkhell217 a întrebat:

As vrea un tatuaj cu litere chinezesti, vreau sa va intreb, cum sa scriu in Chineza Eternitate?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Ar fi mai safe să cauţi un tattoo artist chinez în loc să-ntrebi puştii de pe TPU care or să dea pe Goagăl Translate. Vorbesc serios, ce îţi dă certitudinea că e scris corect? Sunt o grămadă de asiatici care se c4că pe ei de râs când văd că tatuajele albilor spun de fapt chestii gen "Îmi place cozonacul".

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Si eu m-am interesat sa-mi traduc numele n chineza si am gasit un site...

http://www.chinesetools.eu/names/? nom

nu e google translate nici wiki...

inainte sa-mi fac tatuajul o sa intreb un chinez sa verific corectitudinea caracterelor...

ar mai fi http://www.chinese-tools.com/names/search.html

dar nu cred ca functioneaza la ce vrei tu doar la nume...

| darkhell217 explică:

O sa intreb si un Asiatic inainte sa fac, am un prieten thinking

| Gabriel892 a răspuns:

Simplificata 永恒 traditionala 永恆