| adinescu a întrebat:

Asa e ca va enerveaza cand puneti o intrebare si intra unu si raspunde foarte inteligenu "nu stiu"? va rog mult nu stiti nu raspundeti nu sunteti obligati sa raspundeti

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Ce-mi place cum imi iau eu stupid pe aici laughing ati auzit cumva vreodata de ironie?! folositi-o din cand in cand, vi-o recomand laughing

10 răspunsuri:
| user-tpu_2561 a răspuns:

Gandim la fel laughing

| Shery a răspuns:

Nu stiu. laughing

| sorin a răspuns:

Fiecare cum poate si cum vreahappy

| SweetCandy a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cand apare unu care sa ma i-a la intrebari ...adica sa imi complice si mai mult existenta...si cei care raspund din carti...big grin

| adinescu explică:

Deci am fost100% sigur ca o sa raspunda cineva "nu stiu"bine ca aici a fost amuzant si nu enervant

| Flav a răspuns:

Sweecandy, acum nu-ti raspund din carti, dar ia* se scrie legat fiindca e verb, si e greseala mare. Deci, mai bine te-ai da tu pe langa carti.
ady - ca sa-ti raspund si tie intrebarii, o fac intr-un mod carismatic, si ca sa ma enervez tot din carti. Era o vorba, nu mai stiu de-a cui :
'' In loc sa spun ce gandeam, m-am trezit spunand ''... '' ''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei fac asta doar pentru puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect sunt de acord cu tine si eu am aceiasi problema....inervant rau de tot

mira
| mira a răspuns:

Este bine sa fim mai ingaduitori. Poate ca a fost o pornire de moment cu totul necontrolata, sau poate respectiva persoana crede ca face o gluma.

| Shery a răspuns:

@mira: sau poate nu crede. poate chiar face o gluma.