| MaryLoveAnime a întrebat:

Cand moare Orochimaru? Pentru cei care nu stiu cine e, mai bine sa nu comenteze - daca voi nu stiti raspunsul la o intrebare si "raspundeti" tot cu o intrebare(stupida sau nu) inseamna ca voi comentati aiurea numai ca sa aratati, ca ce, ca sunteti amuzanti? Daca nu stii sa raspunzi, nu raspunde, pe nimeni nu ii intereseaza ca voi nu stiti despre ce e vorba.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Moare in episodul 114 din Naruto Shippuuden.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Who the hell is that one?

| ruxyrusu a răspuns:

A fost omorat de sasuke in seria shippudenn

| Robert_2986 a răspuns:

In Naruto Shippuden atunci cand se bate cu Sasuke.

| vladutz1 a răspuns:

Cand va zbura porci: )) ) )))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri.

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Desigur. Am vazut si eu ca moare in 114 in Shippuuden, din pacate am vazut intrebarea ta mai tarziu. Nu stiu de cand ai postat, dar asigura-te ca nu voi face injuriiwinking. Cu toate ca sunt si eu fana de-a lui big grin. Mult success in continuare si nu fii rea cand postezihappy.

| 123catalino a răspuns:

Orochimaru moare in episodul 113 din shippuden