| Doze a întrebat:

Astazi dupa cum bine se stie...va fi finala CM cine credeti ca va castiga
Pariez pe Spania cu toate ca imi place Olanda sau Germania din pacate a fost eliminata de masina asta de anti-fotbal (parerea mea)

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Spania!
Speram la un meci cu multe goluri.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Eu sper sa castige Olanda, la inceput am tinut cu Germania. Urasc Spania!

| Doze explică:

Scuza-ma e finala crezi ca vor risca sa faca spectacol si sa piarda cupa...eu unu nu credbig grin daca se vor marca mai mult de 3 goluri asta e bine, eu cred ca se va termina 1-0 pentru Spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q4PHD-0hCg4 prima oaie oracol. uitate si vei vedea. ea alege olanda deci asa va fi. go go oaie oracol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu urasc Spania si am tinut cu Olanda si Germania love struck. Si voi mai tine la toate Campionatele Mondiale si cele Europene.winking 'Go Deutschland!' sau 'Laat Nederland!'