| menotyou444 a întrebat:

Cine credeti ca castiga in seara asta Olanda sau Spania?

Răspuns Câştigător
| euuuuuuu6 a răspuns:

Spania...

22 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Spania

| User a răspuns:

Olanda cu 2-1.

| unknownn a răspuns:

Olanda!

| Petronela a răspuns:

Spania

| costyn162 a răspuns:

De presupus nu am de unde sa stiu. Nu sunt bun la facut pronosticuri. Insa eu unul tin cu Spania, asa ca nu stiu daca va castiga dar tot ce pot sa fac este sa sper ca va castiga.

| Elle a răspuns:

Eu zic ca va castiga Spania \m/

| Cristianne a răspuns:

Spania spania spania...asa credlaughing

| Laura_2393 a răspuns:

Caracatita aia de la TV spunea ca o sa castige Spaniarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| HinnaBunneh a răspuns:

Spania big grin

| BabalGam a răspuns:

Spania-sigur

| menotyou444 explică:

Eu tin tot cu Olanda ...si daca castiga Olanda o sa-i dau fundita la cel care a zis primul Olanda si daca castiga spania o sa-i dau fundita la cel care a zis primul Spania

| Florys a răspuns:

Olanda!

| Rizer a răspuns:

Eu vreau Spania! Viva Spanish

| OanaPissy a răspuns:

Dupa parerea mea Spania e mai buna deci GO GO GO Spania
Spania va pleca victorioasa!

| georgianaelena12 a răspuns:

Spania (hai spania) menotyou444 daca o sa castige spania imi dai fundita da?

| ramitzu a răspuns:

Eu as vrea spania. Nu m-am uitat cum joaca, dar imi place ca tara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda. love struck

| adryutzza13 a răspuns:

Sper ca Spania!

| kapetanos25 a răspuns:

Olanda zic eu dar ca si valoare Spania ii peste Olanda. Deci Olanda.

| catalin0000001 a răspuns:

Ambele echipe s-au dovedit foarte bune pe parcursul campionatului asta. altfel nu ajungeau aici.nu stiu ce sa zic... cred ca spania si banuiesc un 2-1 doamne am inceput sa ma cred mama omida laughing ma rog... mizez pe spania

| Sisqo a răspuns:

Olanda evident o sa castige sper sa primesc funda