| Wintersmile a întrebat:

Astazi este vineri...deci pana la ora24 mancam de post. Aveti vreo idee de mancare de post pana la miezul noptii? Eu ma gandeam la Salata de boeuf, aperitive(in afara de mezeluri), ce altceva mai stiti? Desi nici sa mananci prea mult nu e bine. dar voi da-ti niste idei si vad eu cum fac... poate le pastrez pentru vinerea viitoare.

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Http://www.calendar-ortodox.ro/sfintii_decembrie.htm
Este notata cu harti, deci ai dezlegare la orice mancare! In plus, salata boeuf nu are carne?!? Atunci nu mai e boeuf.Aia numai din legume e salata a la russe, dar are maioneza in compozitie.

1 răspuns:
| DeEa_8231 a răspuns:

Ardei copti :X