| croissant a întrebat:

Asteptati sa ninga? De ce?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ca arata misto.
In plus, mi-am pus gumele de iarna, si se aud urat pe asfaltul curat.

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, Doamne- ferește! Nu îmi place iarna. Deci, nici frigul. Numai lapoviță să nu fie!winking

| Celcestietot a răspuns:

Astept, iar asta doar pentru ca intra mosul pe horn.

| Andreeush a răspuns:

E frumos când ninge, mai ales să vezi toți copacii acoperiți cu zăpadă.

| SilentRain a răspuns:

Da,iubesc zăpada si ador sa pariez pe gheață

| gemeni6226 a răspuns:

De craciun si de revelion da.Dar din pacate rar se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu-mi place frigul, nici zăpada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Zapada inseamna frig. Frigul ma forteaza sa-mi intrerup rutina de dimineata si imi intensifica durerea dintr-o anumita parte a corpului. Iarna, sfarsitul de toamna si inceputul primaverii sunt cele mai mizerabile perioade pentru mine.

| CdeMetal a răspuns:

Da, pentru ca imi place foarte mult atmosfera aia linistita de iarna, cand ma uit pe geam si ninge usor, in schimb detest iernile fara ninsoare

Răspuns utilizator avertizat