| anonim_4396 a întrebat:

Ati accepta o relatie cu o persoana de sex opus care vi se pare ca arata in regula (adica nu poti afirma ca e urat/a, dar nici nu te atrage) si cu care aveti foarte multe lucruri in comun, care va place cum gandeste, cum se comporta etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te atrage in sensul ala cineva, ti se pare ca si arata dragut.Depinde,daca te face sa simti oaresce emotie si fiori ar merita sa ii dai o sansa.Dar la inceput as tatona terenul ca simplu amic, si daca pe parcurs se iveste ceva mai mult as face-o.nu m-as arunca de la inceput fara sa simt ceva.In concluzie cand vrei accepti si gata nu stai pe ganduri.Plus ca e mult ma important cum gandeste, pe mine nu m-ar atrage niciodata cineva la care sa admir doar frumusetea si atat.Tre sa existe acea magie care face orice gest al ei sa ti se para adorabil.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am acordat sanse unor fete care nu prea atrageau la chip si la fizic nu erau sex bomb ci normale dar ele cum nu au stiut sa aprecieze ce inseamna un om bun s-au dus sa isi faca de cap iar eu nu am pierdut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ma atrage, nu ma face sa-l doresc din toate punctele de vedere ce rost mai are?
Trecut ca prieten si asta e.

| Biiskrem a răspuns:

Depinde cât de mult mă atrage din punct de vedere psihic happy
Iniferent care ar fi răspunsul meu acum, poate fi diferit față de cel de la momentul respectiv, când voi fi în situația de a alege. Nimic nu e sigur.

| Somebodyღ a răspuns:

Sigur ca da, e cel mai important lucru, atractia se duce la fel de repede cum a inceput, insa ce ramane conteaza, caracterul face diferenta. Te vei convinge de lucrul asta mai devreme sau mai tarziu happy

| AndradaE a răspuns:

Normal. Pana la urma asta conteaza.

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Da normal! frumusetia e trecatoare!