NOname
| NOname a întrebat:

Ati aflat vestea? 13 zodii. Iata in ce zodie va aflati, potrivit ultimelor date:
Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie
Varsator: 16 februarie - 11 martie
Pesti: 11 martie - 18 aprilie
Berbec: 18 aprilie - 13 mai
Taur: 13 mai - 21 iunie
Gemeni: 21 iunie - 20 iulie
Rac: 20 iulie - 10 august
Leu: 10 august - 16 septembrie
Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie
Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie
Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie
Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie
Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie
http://stirileprotv.ro/......tator.html
http://www.libertatea.ro/......16771.html
http://stirileprotv.ro/......elile.html
Inevitabil, apar niste intrebari (nu astept neaparat sa si raspundeti la ele, ar fi suficient doar sa va exprimati parerea in cateva cuvinte):
- Oare nu e doar o alta stire, care vrea sa ne distraga atentia de la lucruri mai importante?
- Acum ar trebui sa ni se schimbe si personalitatea?
- Oare daca ai fost Sagetator, iar acum esti Ophiuchus (Sarpe), la anul' vei fi Scorpion, din moment ce, mai nou, zodiile variaza de la an la an?
- Unul, nascut pe 21 iunie, inainte nu era sigur, daca e Gemeni sau Rac, iar acum oscileaza intre Taur si Gemeni. Ce sa faca saracu'? Sa traga la sorti?
- Iar cu ascendentul cum ramane? Se schimba si el?
- Oare sa mai credem in zodii (cei care au facut-o pana acum)?
- In ce zodie ati fost, sunteti (dupa noile date) si ati vrea sa fiti (cine stie, poate, peste 2-3 ani veti fi)?
- De acum incolo, cand veti fi intrebat "ce zodie sunteti", care va fi raspunsul?

Later edit: *CU UN ZAMBET IRONIC PE BUZE*
Pentru cei, care nu simt, cand omul glumeste/ironizeaza si cand vorbeste serios. Chiar nu se poate fara emoticoane?! @Ady00pk, cu tine vorbesc! Vezi ce mare importanta iti dau? Nu-i asa, ca te simti flatat? Invata sa raspunzi, fara sa jignesti (nu e prima data), si fa-ti rost de simtul umorului (chiar duci lipsa)!
Imi cer scuze fata de toti ceilalti, ca ati fost nevoiti sa asistati la aceasta discutie, dar e mai bine sa previi, decat sa tratezi, asa ca am preferat sa lamuresc totul aici, in intrebare, ca sa nu mai am si alte surprize.

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Sincer, mi se pare o tâmpenie toată chestia asta cu zodiile. Ok, să admitem faptul că data naşterii ar avea o însemnătate astrală. Faptul că s-au găsit unii să schimbe acum zodiile, nu-ţi modifică, ţie personal, cu nimic personalitatea. Ai aceeaşi zi de naştere, iar faptul că ieri erai scorpion şi azi eşti balanţă (cazul meu) nu te schimbă cu nimic. Singurele zodiace cu adevărat serioase se fac personalizat, pentru fiecare om în parte, nu la grămadă. Cunosc o astfel de persoană care face previziuni surprinzător de corecte. Şi eu nu cred în chestiile astea, dar tipul chiar mi-a dovedit în mai multe rânduri că e înzestrat cu ceva aparte. 90 la sută din cele prezise de respectivul (pe perioada unui an în avans) s-au adeverit. În rest, horoscopul din ziar e zero şi vă sfătuiesc să nu vă luaţi după el.

220 răspunsuri:
| MaDuuMaDuTZ a răspuns:

De ce varsator? Vreau sa raman pesti...sad

| MaDuuMaDuTZ a răspuns:

Peste raman!

| Anonnnnn a răspuns:

Am fost sagetator si acum sunt ophiuchus.si vreau sa fiu ir sagetator:X

| alexandramarya a răspuns:

Eu acum is taur eram gemeni crying

| MerisorulDulce a răspuns:

Nu m-am prins ce ai vrut sa zici. happy

| CiprianSima a răspuns:

1. S-a schimbat de le-au dat peste caplaughing!
2.Eram in Fecioara acum sunt in Leu! Ce nasollaughing!
3.Asa este viata, dar asa ceva cum sa se lanseze aceasta nebunie?
4.Sa protestamlaughing!

| заяизмск a răspuns:

Sincer nu cred.Nu este viata mea condusa de stele.

| MihaicaDan a răspuns:

Eu eram peste acum sunt varsator? cas pe 25 feb. nu cred ca s-a schimbat

| Mehh a răspuns:

- Oare nu e doar o alta stire, care vrea sa ne distraga atentia de la lucruri mai importante? Poate...nu stiu

- Acum ar trebui sa ni se schimbe si personalitatea? La asta ma gandeam si eu...eu sunt fecioara si o sa fiu leu ca sunt pe 12 septembrie...

- Oare daca ai fost Sagetator, iar acum esti Ophiuchus (Sarpe), la anul' vei fi Scorpion, din moment ce, mai nou, zodiile variaza de la an la an? Nu stiu...

- Unul, nascut pe 21 iunie, inainte nu era sigur, daca e Gemeni sau Rac, iar acum oscileaza intre Taur si Gemeni. Ce sa faca saracu'? Sa traga la sorti? POATEhappy

- Iar cu ascendentul cum ramane? Se schimba si el? Nu stiu

- Oare sa mai credem in zodii (cei care au facut-o pana acum)? Eu nu credeam f. mult nici inainte...

- In ce zodie ati fost, sunteti (dupa noile date) si ati vrea sa fiti (cine stie, poate, peste 2-3 ani veti fi)? Nu injteleg...acum as fi fecioara, si cred ca ma transform leu...

- De acum incolo, cand veti fi intrebat "ce zodie sunteti", care va fi raspunsul? Pai, eram fecioara, dar acum cred ca sunt leu.

Si mie mi se pare o tampenie...

| Jesss a răspuns:

M-am nascut capricorn si o sa mor sagetator?! Tampenii, in primul rand pentru ca sunt 12 luni, e aiurea sa fie 13 zodii, nu o sa ia nimeni in seama tampenia asta, eu daca nu o citeam aici nu stiam de asta.

| vladutik a răspuns:

Este p prostie nu vreau sa-mi schimb zodia

Răspuns utilizator avertizat
| consilierindragoste a răspuns:

Eu cred ca e adevarata treaba si stiti de ce pentru ca nici odata nu mi se potrivea cu ceea ce mi se intampla mie zodia in care eram mi se parea mai apropiata cea de luna trecuta exemplu "taur eram si mi se potrivea mai bine berbec cu ce mi se intamplase mie bine asta era atunci cand credeam in astea dar acum sincer nu ma mai intereseaza s-ar putea sa fie adevarate zodile dar prefer sa nu imi cunosc vitorul ca atunci ma intreb ce rost ar avea sa mai traim daca stim ce ne asteapta."nu e asa"

| BlackAngel a răspuns:

Adica? eu nu mai sunt Gemeni sunt Taur?straight face LOOL

| DeniZu a răspuns:

De la gemeni am ajuns taur, interesant laughing

| Lllllllllll a răspuns:

Sunt Scorpion si caracteristicile zodiei mi se potrivesc si de aceea cred ca stirea este aberanta.

| ZORRA a răspuns:

Eu nu vreau sa fiu taur angryangry eu gemeni sunt gemeni voi muri

| george10 a răspuns:

Nu e adevarat cum ai pus data la zodii, sunt pe 22-2 si sunt Pesti.

| Hannelore a răspuns:

Am ramas Sagetator laughing:X

| Maarriaaa a răspuns:

Crede'ma ca acelasi intrebari le am si eu.

Inainte eram fecioara.acum se pare ca sunt leuthinking

La anul cine stie?thinking

| Alekssa a răspuns:

Ophiuchus? adica//nu am mai auzit de asta! eu tot la sagetator raman!@

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Acum sunt balanta! Nu este corect!

| crysyone a răspuns:

Personalitatea nu depinde de zodii parerea mea eu sunt sagetator si dupa noul zodiac ...aceasta stire e doar informativa si e posibil sa fie chiar si adevarata dar in plus nimeni nu stie sigur nimic despre univers deci...

| pinkydoll a răspuns:

Eu eram pesti dar acum sunt varsator? eu tot pesti raman...nu imi place zodia varsator

| rose_9640 a răspuns:

NU este deloc adevarat. Dupa parerea mea este o minciuna
adica nu pot asa simplu sa schimbe zodiile doar pentru ca asa lea venit...nu sunt de acord cu asta
mai mult pune oamenii in eroare decat sa ajute cu ceva\
uitati-va aici si vedeti ce zodie aveti cu adevarat...o sa fie aceeasi cu cea pe care o stiati pentru ca nimic nu s-a schimbat http://www.eastrolog.ro/zodii/
Va uitati in dreapta si completati ce trebuie
P.S. nu trebuie sa stiti exact ora si minutul:D

| Camy_5455 a răspuns:

Da, am aflat si eu chestia asta cu zodiile, dar adevarul este ca astrologii au eliminat a 13 a zodie ca sa fie nu mai 12 ca si lunile anului...

| miny a răspuns:

Am fost Balanta si acum sunt Fecioara :O rolling on the floor si as vrea sa fiu tot balanta, in fine eu o sa continui sa-mi citesc horoscolpul tot la zodia balanta tongue.

| Batman_3206 a răspuns:

Eu sunt Varsator. Dupa noua structurare as fi Capricorn. Nu cred in chestia aceasta cu zodiile. Eu si tata suntem varsatori si mama ne zice ca ce stie despre varsator nu se vede nici la mine nici la tata.

Răspuns utilizator avertizat
| nevermindpeople a răspuns:

Se pare ca tot pesti am ramas.