| mona a întrebat:

Ati avut vreodata probleme cu vecinii?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daa:
-Isi parcau masina in fata casei, iar cand trebuia sa merg dimineata la scoala cu masina tatei, trebuia sa astept minute intregi pana ii gaseam si ii rugam sa isi traga masina. De multe ori, intarziam la scoala din cauza asta.
-Stateau si vorbeau in fata casei si eu, cum dorm in prima camera care da direct spre strada auzeam tot ce vorbeau.sad De-abia reuseam sa adorm.
-Punea cate o vecina muzica tare si ma enerva ca intotdeauna cand eu invatam, ea asculta muzica.Chiar daca nu se auzea tare, tot auzeam ceva, iar eu cand invat trebuie sa am liniste deplina big grin
Si multe alte probleme...Au avut loc si certuri intre unii vecini si parinti mei. Ok.Bye, bye!

3 răspunsuri:
| Domiinic a răspuns:

Daaaaa cel de sus si cel de jos s-au mutat dejalaughing au zis ca nu mai suporta muzica.Am primit si cateva amenzilaughing dar nu conteazalaughing. Bafta!

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Da. Vecina mea are o nepoata la care tot vine iubitu ei, iar cand vin eu de la scoala vine si ea cu masina lui, iar cand ma apropii de ei se tot pupa in fata mea. Yeah! Scarbos!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, de mai multe ori sad