| baiatudela4 a întrebat:

Aveti probleme cu vecinii din cauza muzicii?

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stau la casa si nu am probleme cu vecinii.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Cred ca toti am avut la un moment dat. Dar civilizat este sa nu mai repetam, intrucat suntem pasibili de amenda si de relatii tensoinate pe scara. Acum se poate asculta la casti, scutindu-i astfel pe cei din casa si din afara ei sa ne asculte "trairile".

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

La mine a venit Politia de doua ori. A doua oara au inceput sa rada cand au vazut ca sunt singura acasa,(bine, in seri diferite)probabil vecinii au spus ca dau petrecere ca aici dupa ora 22. 00 trebuie sa fie liniste deplina.laughingSi uite asa mi-au scris un avertisment si daca se mai intampla imi iau amenda vreo 500 si ceva de euro...laughingNu-i bai!

| Marii a răspuns:

Eu am probleme cu ei. Stau la casa, iar vecinul de langa mine canta la orga, sau cand dau o petrecere ceva, baga manele. angry

| Broadband a răspuns:

Niciodata, mie chiar imi place cand mai face cate unu un chef
stau la casa si nu am probleme.
de paste si de SF. Marie trebuie sa ma tin tare laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Hell yeahlaughing! mai ales cel de sub mine, de la 3... e tanar el dar, mai vrea sa se inteleaga si el cu Sotia''lui--Vorbind ca 2 oameni obisnuitilaughing.

| Ionutzsa a răspuns:

Dalaughing
Insa nu din cauza meatongue ci alu` fratele meu. Baga muzica la maxim dinaia la care se aude ft tare basu`. Si cand vin eu de la scoala tot timpu` ma opreste vecina de jos sa se ia de minelaughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Nu, ei au probleme cu minelaughing

| Manele Man a răspuns:

Atata timp cat asculti muzica la un nivel decent, pentru tine, nu o sa ai probleme.

| secret555 a răspuns:

Sigur ca da unu ma amenintat cu politia

| denyelle a răspuns:

Nu, sunt in relatii bune cu vecinii, sunt intelegatori, niciodata nu s'au luat de mine din cauza muzicii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E data asa de tare incat trebuie luat un taxi pana la marginea orasului si sunat de acolo la politie, altfel nu poti sa te intelegi cu nimeni rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu decat cand dansez prin casa dau drumul la muzica, si sonorul incetwinkingwinking. In rest, eu ascult muzica la casti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei cu mine. Cand stateam la apartament. Aveam acasa tobe si chitara(electronica si acustica) Veneau prietenii la mine, eram mici pe la 10 ani, si incepea concertullaughing Se zguduia blocul. Eram rockeri, aveam plete si cantam hard rock, metal rocklaughing
Niciodata nu a venit politia, pentru ca nimeni nu a depus plangerehappy Le placeau vecinilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ani ma tot sacaie vecina d la 2 chestia e ca eu stau la 4 dar cica se aude frate la ea in casa cu toate ca este 1 etaj untre noi... eu daca stau in bucatarie nu aud ce. mi canta in dormitor dar ea ma vrea mutat dp aceasta scarahee hee...si pentru ca nu are ca sa-mi faca eu ii fac in ciudahee heehee heetongue