| anonim_4396 a întrebat:

V-au facut vreodata vecinii de bloc apropouri legate de sunetele scoase de voi in timpul sexului?

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Le-am făcut eu unora după ce i-am auzit o oră întreagă, la 4 dimi, strigând PUIULE, PUIULE, PUIULE. Ziceai că-și strigă bunică-mea găinile. Strigă și tu TERMINATORULE! ROBOCAPULE! MITRALIERULE. Ce-i aia pui... Dacă tot îmi strici somnul, fă-o cu stil, cu puțină varietate.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Si ce ti-au zis? laughing
Ai facut o subtil sau direct?
S a mai auzit dupa?

| Green66 a răspuns:

Nu dar mi-au bătut în țeavă, în pereți și au sunat la interfon când băteam șnițelele. straight face

| anonim_4396 explică (pentru Green66):

Bun, dar bateai snitele, nu faceai sex. E diferit cumva. Sexul ar trebui sa fie mai acceptat.

| Green66 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate că făceam sex când băteam șnițelele, la mine în oraș se întâmplă chestii gen genul aceasta. Ai auzit povestea cu sexul oral și clătitele?
"Medicii de la Spitalul Clinic nr.1 Craiova s-au confruntat, zilele trecute cu un caz neobisnuit, transmite Romnet. Un cuplu s-a prezentat la spital, barbatul avand o rana la organul sexual, iar femeia avea arcada sparta si prezenta o arsura pe omoplatul drept. Cei doi pacienti le-au spus medicilor ce s-a intamplat. Ei se ranisera reciproc in timpul unei partide de sex ora.l, consumata in bucatarie. Tanara \"era ingenuncheata\" in timp ce partenerul intorcea clatite. La un moment dat, barbatul a dat gres si niste stropi din aluatul fierbinte au cazut pe spatele fetei, care, de durere, si-a muscat partenerul de penis. Din reflex, barbatul a lovit-o pe tanara cu tigaia in cap"
P.S. Eu nu scot sunete care ar putea deranja vecinii însă ciocanul meu de bătut carnea o face. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Green66):

Hai ca esti pe caterinca rolling on the floor
Eu intrebam serios

| Green66 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu vorbesc serios, pe aici suntem obișnuiți să facem mai multe lucruri în același timp, noi facem sex și gătim in același timp. Dacă se aud zgomote din bucătăria vecinilor știm că se poate lăsa cu o sarcină nedorită.