| anonim_4396 a întrebat:

Ati cantat vreodata intr-un cor (scoala, biserica, etc)? v-a placut experienta?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eram foarte aproape sa ajung in cor. Am cantat la scoala. De obicei, cantam la muzica in cor. Doamna profesoara era foarte insistenta si reusea sa ne faca sa cantam decent.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da, am cantat in corul scolii dupa aceia stiind sa cant la un instrument am fost admis in orchestra scolii, a fost minunat.

lolita
| lolita a răspuns:

In cor in clasa a5-a, diriginta m-a pus in mijlocu corululi doar pentru ca eram frumoasa, deoarece voce nu avea, doar miscam si eu gura rolling on the floor. era speatcol pentru mos Craciun, si acum imi aduc aminte ca atunci m-a calcat pe picioare laughing.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da, in scoala generala am cantat in corul scolii de cateva ori happy. Este o experienta foarte frumoasa, cel putin mie mi-a placut.

| criss:) a răspuns:

Da...si acum mai cant la scoala, la biserica cantam cand eram mai mica, mai cunosc 2 persoane in corul nostru carora le zicem ca is de fatada, sau umpluturilaughing...fiecare cu talentul lui, nu?

| Klara a răspuns:

O da, am avut si cariera laughing
de la 6 la 11 ani -> cor la sinagoga
de la 13 ani la 14 -> corul scolii
aparitie scenica intr-un cor de la catolici
si cam atatrolling on the floor
Ma simteam cam jalnic cand cantam cu corurile dar ma rog, toata lumea era incantata raised eyebrows si totusi am ajuns la concluzia ca eu + muzica =?

| Miruna3094 a răspuns:

Da am cantat, dar nu mi-a placut pentru ca ne punea sa cantam ''Trei culori cunosc pe lume'' si alte cantece din astea laughing

| Gabrielle a răspuns:

Da am cantat si cant pentru ca am una din cele mai bune voci din scoalabig grin(nu vreau sa ma laud daca asta credeti)happySi este foarte frumoslove struckChiar imi placelove strucklove struck

| bosculopulos a răspuns:

Da.in corul scolii dintr-a 5 pana in a 8-a si la biserica, muzica psaltica. E super fain.

| ~kostynela~ a răspuns:

Da...eu am cantat in corul scolii... am mers cu colinda cu acel cor si am strans banii apoi am plecat in excursie la vatra dornei.eu cred ca e super tare sa faci parte dintr-un cor:*

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Da. E super fain!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, am scapat. Profa de muzica mi-a spus ca nu am ureche muzicala si am fost tare dezamagit, pentru ca eu stiam ca am ambele urechi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cantat in cor.in scoala generala si in liceu. in prezent fac karaoke cand ma apuca pe www.karaokeparty.com. e foarte interesant siteul. si e distractie cand ne strangem mai multi si incepem sa urlam :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cant in corul bisericii adventiste de ziua a saptea. Numai cantari religioase si pe 4 voci. Este minunat sa-L lauzi pe Dumnezeu prin cantari!