| Bi.Dam a întrebat:

Ati citit cartea 'Aventurile lui Huckleberry Finn'? Cum vi se pare?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am citit cartea asta acum ani buni, cand aveam 11-12 ani cred. Mi-a placut mult. Sa citesti si Aventurile lui Tom Sawyer.

| Rukhsandra a răspuns:

Am citit-o acum cativa ani. Mi-a placut ...adica nuprea imi aduc aminte cum era dar stiu ca mi-a placut la vremea aia happy

| DDDDDD a răspuns:

Am inceput sa o citesc. dar apoi aufost inceput perioada de dinaintea tezelor, si.nu am mai terminat. oricum am citit destul de mult si mi s-a parut interesantawinkingkiss

| ily kim nam gil a răspuns:

E interesantahappyhappy

| CB4ever a răspuns:

Am citit-o anul trecut, tot asa, in perioada asta(adica la inceputul vacantei de vara) si mi s-a parut super, cred ca e cea mai frumoasa carte din lume, doar e scrisa de Mark Twainhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am citit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superba carte...e plina de aventura, cu putina comediesi multe peripetii interesante. Merita citita.

| Bi.Dam explică:

Am citit Aventurile lui Tom Sawyer...cred ca este cartea mea preferatahappy