| me_5148 a întrebat:

Ati copiat la bac? cum a fost experienta bacalaureatului?

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Nu am copiat si nu am dat spaga, am urat liceul si bacul pentru ca multi au dat bani si desi aveau numai note de cinci si sase la scoala au luat 9 si 10 adica cat mine care mi-am tocit creieri sa invat si nu e corect, pentru mine liceul a fost un bar plin de pitipoance blonde care facea centura pe gratis si pentru care fumatul si baieti erau pe primul loc, nu m-am regasit in liceu, ma bucur ca s-a terminat, si inca ceva la oral la romana eu si o colega care eram cele mai bune din clasa am luat 9 pentru ca n-am dat spaga iar toti semianalfabeti au luat 10, e de c... bacu si liceu

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu nu am dat inca bac-ul dar va spun si eu ce am auzit de la altii:nu va bazati pe copiat! Nu se stie -poate va prind si va ratati viata, un an pierdut degeaba! Va mai faceti si de ras in fata tuturor, suparati saracii painti, de asta nu e nimic corect in tara asta ca toti va ganditi sa furati, sa inselati, nu mai e nimic la locul lui! Copii buni nu mai sunt apreciati! Mi-e rusine sa vad unii oameni!

| OanaG a răspuns:

De ce sa copii la bac si sa te prinda sa pici bacu` si sa repeti anul, nu mai bine inveti cat de cat pentru un 6-7?hee hee

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Lolwinking vrei sa stii metode de copiat? laughing
nu am dat bacu' inca

| greenish a răspuns:

Hai ma sa fim seriosi. Toata lumea zice ca nu se copie si bla bla blauri de genul asta. Uite ca eu am dat bacul anul trecut si s-a copiat in prostie. Pana si astia care se pricepeau au copiat. Stii care e ideea? Acum e si criza in romania si profesorii nu au bani si normal ca vor si ei un ban acolo. Bine ca mai exista si exceptii in care unii nu lasa deloc copiii sa se inspire. happy