| raisssa a întrebat:

Ati facut vreodata un lucru nebunesc sau, cel putin ati fost tentati sa il faceti? gen, sa iti alegi un oras din tara asta, sa te stabilesti acolo, sa renunti la trecut, sa lasi in urma tot si sa iti iei viata de la zero?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da. M-as vedea facand astathinking
Si nu neaparat din disperare ci din dorinta de schimbarehappy

lolita
| lolita a răspuns:

Am lasat in tara iubitul, lucrul si familia. am mers intr-o tara in care nu stiam limba si nu aveam de lucru. deci o nebunie curata. laughing acum ma bucur ca am facut asta.

| tania77 a răspuns:

Da si nu o data pana acum am luat-o de doua ori de la zero, in prezent sunt in Grecia cu logodnicul meu, iar daca ni s-ar oferi in alt oras sau alta tara un job mai bun am pleca, este foarte greu la inceput printre straini, te macina dorul de familie si prieteni, dar pana la urma ne acomodam, daca e spre binele meu (chiar daca am regrete ca nu-i am pe cei dragi langa mine)as incerca din nou sa o iau de la capat.

| Mina a răspuns:

Nu am facut, dar am fost tentata de cateva ori. Oricum nu as putea sa las totul in urma, nu as putea sa las in urma familia (niciodata!) si prietenii apropiati.

| alonet a răspuns:

Un lucru nebunesc a fost facut de mine pe 1 sept 2003 cand mi-am luat prietena in spate si am vrut sa o trec somesu, si am cazut amandoi imbreacati cu tot cu telefoane si cu tot ce aveam la noi happy

daca tot treci prin situatia prin care treci, macar lasa mostenire altor tinere ca tine experienta ta din care sa invete si sa nu ajunga la regretele ce le ai tu, fi binecuvantata de Domnu~!~

| raisssa explică:

Nu ma intelege gresit...nu am regrete, e doar o intrebare...