| ejaxz a întrebat:

Ati fost vreodata intr-un parc de distractii? Unde si cum a fost?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Port Aventura, Spania, am fost de trei ori pana acum, o data am fost de halloween, si ne-am distrat de minune. Ce sa zic... este suer distratie dar este recoandat sa nu mergi vara deoarece este foarte aglomerat, si stai cam 2-3 ore la coada sa urci in trenulet, de ex.la anul vreau sa merg in Disneyland Paris.

lolita
| lolita a răspuns:

Port Aventura, Spania, am fost de trei ori pana acum, o data am fost de halloween, si ne-am distrat de minune. Ce sa zic... este suer distratie dar este recoandat sa nu mergi vara deoarece este foarte aglomerat, si stai cam 2-3 ore la coada sa urci in trenulet , de ex.la anul vreau sa merg in Disneyland Paris.

daniela
| daniela a răspuns:

Da si cel mai mult mi-a placut in Magic Kindom in Orlando unde m0am simtit ca un copil de cativa anisori. Incredibila atmosfera.

| funnymantm a răspuns:

Cand eram mic si imi permiteam sa merg in fiecare vara la mare mergeam in mamaia. Din cate imi aduc aminte era foarte fain, adica toata ziua stateam cuminte doar ca sa ma pot da in caruserii laughing

| Anto97 a răspuns:

In Luna Park(satul de vacanta) din statziunea Mamaia... e chiar foarte frumos acolo

| Antrax a răspuns:

Da la Budapesta e mare de tot am stat acolo 6 ore dar dupa ce am iesit eram alba de tot si imi venea sa vomoit intruna

| sweety_1169 a răspuns:

Pai in mamaia doar e langa mine aicea:p dar am fost si in grecia intr un parc de distractie si nici nu se compara cu asta de aici...acolo platesti la intrare 10 euro si te dai in toate alea sunt f multe si sigure insa aici sunt si scumpe si putine si nesigure...doar astia sunt romanii

| paperplane a răspuns:

Ms pentru raspuns.
mirabilandia(italia) nu mai stiu de cate ori... splendit! doar ca e aglomerat...is din pacate nu se poate sa nu mergi vara cum spune ce de mai jos pentru ca doar vara e deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in LEGOLand, foarte frumos (cu toate ca nu mai sunt copil) mi-a placut enorm, m-am simtit ca si cum as fi avut 5 ani tongue