| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata la o nunta cu foarte foarte multi invitati? 400-500, gen asa?

2 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Buna,zamvetcald.Da,iti pot spune cu siguranta ca am fost la cateva.A fost foarte inghesuit, dar, o viata noua si un cuplu nou s-a casatorit si au inceput sa se bucure de viata impreuna.A fost minunat.Bafta!

| TheCritic a răspuns:

Da, am fost la nunta tatalui meu cu actuala lui sotie si au avut in jur de 800 de persoane. A fost frumos mai ales ca toti au fost alaturi de noi de la inceputul pana la sfarsitul nuntii. Am mai fost la nunti cu multi invitati, este foarte frumos. Cu cat sunt mai multi, cu atat distractia e mai mare.