| monicaaa17 a întrebat:

Ati iubit vreodata o persoana atat de mult încât sa fiti dispuși sa va dați viața pentru ea?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu si nu as face-o pentru nimeni.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ar fi fost imposibil. Tu?

| gemeni6226 a răspuns:

Numai pentru copii sau nepoti de voi avea.

| siriusblack98 a răspuns:

S-a intamplat acum aproape 10 ani cu o iubire adolescentina, eu fiind lipsit total de experienta in relatii, ea fiind prima mea ''iubire''.
Sper sa nu se mai repete vreodata acele sentimente.Mi-a provocat doar durere faza respectiva.Care a tinut ani de zile.

| mastadont a răspuns:

Nu s-a ivit o asemenea posibilitate însă pentru toți cei dragi și pentru persoana iubită mi-aș da viața bucuros dacă aș ști că le fac un bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fiindcă nu am intalnit-o. am avut câteva relații da nu erau serioase, eram și bighidiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa o iubesc profund ca sa fac asta, câtă vreme e cu mine înseamnă că o iubesc și mi-aș da viața pentru ea.

| Felissa13Eden a răspuns:

Asta are multe intelesuri.
Viata, in sens de "Ion, iti dau inima mea sa o simti in piept atunci cand eu n-o sa mai fiu.Sa nu uiti niciodata ca eu te-am salvat!" nu, si n-o sa stie nimeni daca ti-ai dat sau nu viata pentru cineva laughing
Eu mi-as fi dat viata pentru un baiat, in sensul sa las toata viata mea in urma, si sa fac totul pentru el, sa ma mut in Danemarca la facultate pentru el, sa ma casatoresc si sa imi schimb religia pentru el.
O mare idioata.Vad ca in adolescenta facem toti idiotenii de genul.