| ddnnbb a întrebat:

Voua va placut vreodata de cineva si nu ati avut sansa sa fiti impreuna sau nu iti impartasea sentimentele si ati trecut pur si simplu mai departe fara ca cealalta persoana sa afle ca l-ai iubit vreodata?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da. Dar ironia sortii a facut ca acum, lui sa ii placa de mine si mie, nu.Am prea lungit treaba cu baiatul respectiv. N-am facut niciun pas spre el, desi am avut multe sanse. Abia acum cand sentimentele s-au "oflilit" din partea mea mi-a zis acele cuvinte pe care le asteptasem de atata timp. Dar i-am zis ca e prea tarziu.Am ramas prieteni

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A aflat, dar din motive obiective nu mi-a impartasit sentimentele. L-am iubit mult, multi ani. M-am vindecat greu, in alti ani. Acum sunt casatorita cu barbatul vietii mele, marea mea iubire. Inteleg cat de profunde au fost sentimentele pentru celalalt, dar nu se compara cu cele pe care le am pentru sotul meu. Relativ de curand m-am intalnit, repetat, intamplator, cu celalalt (avem aceeasi meserie). Nu mai era nimic din vechile sentimente, nici macar tristete, nici macar cicatrici.

| Sabina_1904 a răspuns:

Da! Nu stie ca l-am placut...Am trecut repede in maxim o saptmana, deorece am intalnit un altul cu mult mai multe calitati.Chestii adolescentine happy