| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ati jucat vreodata aici, adevar sau provocare? Jucam? Nu stiu ce mi-a venit acum.

70 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Da, am jucat, chiar aiciwinking
Asteptam...
O zi buna happy

| Drimmero a răspuns:

Joc preistoric... hai ca aleg 'adevar'

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Este adevarat ca placi o persoana cu initiala M? happy

| T0T a răspuns:

Încercăm. Aleg. Adevăr.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Este adevarat ca simti in adancul sufletului tau ceva pentru Florentina9210? laughing big grin

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu. laughing tu ce alegi?

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu tot adevar aleg!

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Intai va intreb eu pe toti dupa care alegem cine intreaba iar pe toti si tot asa.

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Frumos, ne mai detașezi puțin. Frumoasă inițiativa.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

Este adevarat ca daca i putea in momentul asta, i-ai da un pumn lui Axelrunda? laughing big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu. Nu prea am avut conversatii cu el, insa i-as da altcuiva!winking

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Mersiii happy

| mbncf a răspuns (pentru Florentina9210):

Te iubesc, Florentina!

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

M-ai dezamăgit laughing Lezbianco.

| Florentina9210 a răspuns (pentru mbncf):

Si eu te iubesc!

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Te iubesc, ToT193.

| mbncf a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce drăguț love struck

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Vai, dar și eu. Câtă iubire pe aici, poate o facem în grup.

| Sofer a răspuns:

Am jucat. Prefer provocare.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am jucat aici niciodata, dar iti dai seama ca provocari nu prea putem sa facem, din moment ce nu avem nici o dovada ca le-am facut, dar aleg adevar happy

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Înainte se juca des la T/A...Nu ai prins ce era mai bun, eu unul nu participam niciodată. Provocările erau de declarații de dragoste, schimbări de nume, avatare, întrebări tâmpite etc.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Este adevarat ca esti o persoana nebunatica? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Depinde in ce fel?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Nebunatica, jucausa, energica nu stiu ce sa mai zic big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

As fi vrut sa prind si eu acele momente.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca prin o persoana energetica te referi ca mi-e asa de lene sa ma duc pana la bucatarie sa imi fac ceva de mancare, atunci da, sunt cel mai energetic laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Hai sa jucam!

| Clorox a răspuns:

Let the games begin! Aleg adevar!winking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Este adevarat ca iti place sa mananci ciorba? laughing laughing

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu, nu este adevarat!winking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Okewinking

| RareşTPUro a răspuns:

Am mai jucat la un moment dat. Dar intrebarea trebuia pusa la "Trivia/Amuzante"! happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Rares, nu ai vrea tu sa ne intrebi? Daca vrei. Vreau o intrebare din partea ta! happy

| RareşTPUro a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok Flore... sunt curios de o chestie pentru tine happy

Intrebare doar pentru tine personal.
Cum m-ai vazut ca baiat de dinainte sa-ti povestesc acel ''roman''?
Dar dupa ce l-ai citit cum ti-am parut?

Intrebare pentru toti in general:
Cand a fost ultima oara cand v-ati aruncat cu capul inainte in ceva in care credeati din tot sufletul ca merita desi toti va sfatuiau sa nu o faceti? Dupa ce spuneti cand s-a intamplat, povestiti si momentul si pentru cine sau pentru ce. As vrea sa fiti sinceri va rog.

| Florentina9210 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Mi-ai parut un baiat sufletist, care pune sentimente in iubire si nu esti un profitor ca ceilalti.
Pacat de tipa in cauza, nu a stiut ce a pierdut. Astia care iubesc, astia sufera mai mult.
Esti dragut si de altfel semeni cu Vescan. happy Asa mi s-a parut mie din poze.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Florentina9210):

Acum cand sunt slab, parca-parca seman. Dar cam 40-45% asa. Inainte eram mai plinut. Dar nu m-am simtit bine pe pielea mea cum eram pe atunci si am simtit nevoia sa fac o schimbare. Asa ca m-am pus pe treaba sa dau jos ce nu-mi convenea. Desi inca n-am 6 packs abs, am doar patru.

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ai spus! kiss

| Florentina9210 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Cu drag. Esti pe Facebook? Vreau sa vorbim putin. Ti-am lasat mesaj.
Am vazut cand erai si mai plinut, iti statea demential cu acei pantaloni verzi.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Florentina9210):

Voi intra imediat. Acum nu pot ca trebuie sa incarc pe YouTube un videoclip happy

| DenisaNicoletaG explică:

Cred ca v-am intrebat pe toti? Cine vrea sa fie urmatorul care intreaba?

| DenisaNicoletaG explică:

Cine e urmatorul care intreaba?

| MeForeverAlone a răspuns:

Mă bag. Cine începe?

| DenisaNicoletaG explică (pentru MeForeverAlone):

Alege?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Provocare

| DenisaNicoletaG explică (pentru MeForeverAlone):

Te provoc sa imi spui ceva dragut.happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Hmm...ești drăguță?

| Juviia a răspuns:

Aleg adevar.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Juviia):

Este adevarat ca esti sexy?

| Juviia a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Da,am suflet mare.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Juviia):

laughing

| mbncf a răspuns:

Yeyy, jocuri. Hai să jucăm happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

Ce iti alegi?

| mbncf a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Provocare.

| DenisaNicoletaG explică (pentru mbncf):

Te provoc sa alegi un utilizator de aici si sa scrii,, Te iubesc,, Axelrunda,,! Am dat un exemplu. laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Aleg adevar laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Este adevarat ca iubesti?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pe cine?
Da, iubesc... ciocolata, rockul si chitarile happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

O persoanawinking

| Axelrunda a răspuns:

Nu prea merge cu provocare laughing

| Andrei2991 a răspuns:

Ce frumoasa e partea buna din comunitatea asta... Zici ca este o sala de clasa happy

| oFrunza a răspuns:

As juca si eu chiar daca nu ne cunoastem, aleg provocare ^_^.

| DenisaNicoletaG explică (pentru oFrunza):

Te provoc sa imi faci o declaratie de dragoste.laughing laughing

| oFrunza a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Bună copilo, ce frumoasă ești...
Când te pierzi în cine te regăsești?
Zâmbetul tău poate colora o viață...
Mai bine nu simt nimic decât să-ți simt lipsă.

Scuze de întârziere, dar am avut multe pe cap astăzi... mai vreau o provocare dacă se poate, sunt mai masochist ^_^.

| DenisaNicoletaG explică (pentru oFrunza):

Oooo m-ai flatat...happy o alta provocare cum ar fi sa spui un mic secret de al tau.

| oFrunza a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Imi place sa fac o fata sa se simta bine happy

Ce alegi?

| DenisaNicoletaG explică (pentru oFrunza):

O multumesc. :*winking Aleg provocare.