| daniDeeDee a întrebat:

Ati vazut cum se spala @ilovelove pe dinti? laughing laughing

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Copilasi, ne lasati?

| Barajag a răspuns:

Si eu am crezut ca bea si el cevalaughing

| Bishop a răspuns:

Ce se spala?! Mananca direct pasta de dinti.

| TeoIonela a răspuns:

Cu periuta invers?laughing

| BabyRosse a răspuns:

Cum? Ca restul oamenilor?!

| ._6225 a răspuns:

Ha?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fim prin zona, nu? ori nici nu ne cunoastem, ehei nu crezi ca sunt destule intrebari pe aici car mai de care mai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vazut, nu am vazut! Dar cred ca isi ia un pahar de apa, il umple si apoi uda periuta si pune pasta de dinti. Baga apoi periuta in gura si freaca: sus, jos, sus, jos... Ca la dentist! Apoi ia periuta, o spala si o baga inapoi in cutiuta. Se clateste in gura cu apa din pahar si elimina pasta d dinti din gura. Se sterge apoi pe fata si se duce la culcare. Cam asa, nu? Scuze pebtru verbul,, a baga" i pentru cum suna, dar intrebarea e pe masura! big grin