| κίllą a întrebat:

Ati vazut filmul Jane Eyre? Daca da...cum vi se pare? Mie imi place foarte mult happy

Răspuns Câştigător
| barbiedoll a răspuns:

Da, dar pot spune ca am fost putin dezamagita.Nu exista termen de compartaie intre carte si film.Cartea e de milioane de ori mai buna.happy

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am citit intai cartea si apoi am vazut filmul. Mi-au placut foarte mult amandoua. Daca n-ai citit cartea sa o citesti ca nu o sa regreti!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Am citit mai demult.acum cativa ani cartea, insa nu am mai ajuns sa termin de citit sfarsitulthinking O poveste frumoasahappyDar nu mai retin foarte multesad

| tipaalexandruu a răspuns:

L-am vazut acum daca tot ai intrebat si e destul de fain