| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea sa naufragiati pe o insula mare impadurita/nelocuita impreuna cu un grup de persoane cunoscute sau necunoscute, iar nimeni sa nu vina sa va salveze
(exemplu: eroare Gps autoritatiile crezand ca v-ati prabusit total altundeva. etc) Ca in sersialul "Lost"

9 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Absolut,e tot ce îmi doresc de la viață

| RAY a răspuns:

Mai bine singur

| Drimmero a răspuns:

Unii chiar aveti o minte bolnava.

| SilentRain a răspuns:

Nu, problem idee

| SG1995 a răspuns:

Dacă aș fi eu cu o tipă. Fără posibilitatea de-a avea urmași, și să am gen un mediu fain, resurse de bază, perfect.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Dacă ar exista băutură nelimitată acolo pe insulă, aș accepta provocarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna bine. Dar sa fie cu necunoscuti si temporar.

| Mogiojojo a răspuns:

Bineinteles, e visul meu.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da