| RaVuL a întrebat:

Auziti cum se poate sa fac la messenger sa scriu cu acelasi font la ori ce persoana? de exemplu ii zcriu la unu cu un font si cand intru pe alt cineva sa fie acelasi font

3 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Intri in Messenger, apoi la Preferences, iar in stanga ai o lista. Dintre toate alea intri la Appearance (al 3lea pe lista), iar acolo dai pe al 2-lea chenar din mijloc: Change Fonts & Colors.
De aici iti alegi culoarea si fontul dorit, apoi dai OK si mai pe urma, Aply.
Pa, pa.

| Andrushk_4587 a răspuns:

Dai la messenger acolo sus dai la preference si schimbi acolo si culoarea si scrisu

| LittleDreamer a răspuns:

Intri acolo sus la fereastra unde scrie Conversation-Preferences-Appearence- si acolo ai Default font and color for message windows, pui la Change fonts and colors, iar dupa ce le-ai selectat, in fereastra accea pui,, Use Default'' si apoi Apply la fereastra Appearence.
Daca tot nu reusesti trm un mesaj.
Salut!