| Gândac a întrebat:

Aveam o persoana in lista. Am vorbit cu ea si am rugat`o sa`mi dea ignore. Ea a spus ca mi-a dat si mai apoi i-am dat si eu. Am intrat pe yahoo mail si aparea ON. Apoi am intrat pe messenger si nu mai apareabatting eyelashes. O sa apar on la acea persoana in lista de cateori intru pe yahoo? Dau funda >8-. Merci big grin

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Da, atata timp cat si tu apari la ea, da. Mi s-a intamplat si mie.Cand intram pe yahoo mail imi apareau toti care erau on in lista mea inclusiv cei carora le am dat ignore.

2 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Da, vei aparea Online la acea persoana pe yahoo mail atata timp cat ai niste setari activate. Le poti dezactiva, daca vrei sa-ti tii identitea ascunsa.

| Gândac explică:

Mdaa. Pai si cum le pot dezactiva?hee hee