| anonim_4396 a întrebat:

Avem un user aici Drimmero care tot timpul se plânge că TPU nu mai e cea a fost si că aici nu mai găsești un om cu care sa te împrietenești.
De ce trebuie să-ți faci prieteni pe TPU?
Asta e site de întrebări și răspunsuri.
Nu matrimoniale

58 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu mai e prieten, inteligenta artificiala o sa inlocuiasca nevoile oameniilor in timp, omul isi bate joc de fel nu prea stie de corectitudine

| Drimmero a răspuns:

Evident, cat de impartiala esti incat manipulezi cuvintele sa sune ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu am manipulat nimic. Asta spui mereu.

"Nu mai poți purta o discuție cu plăcere pe TPU, numai nebuni nu ai cu cine sa legi o prietenie"

Ești mai ipocrit decât credeam

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sursa?

Matrimonialele alea sunt manipularea ta, nu vad nimic rau in a te intelege omeneste cu cineva chiar si aici/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Daca iti dau surse plangi si scrii romane cum ai facut in seara cand am dat screenuri de pe discordurile vechi
Mai bine stai in banca ta

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sesizezi diferenta, unii intram acolo de relax, altii cu arsenalul de ss crezand cine stie ce secrete de stat se dezbat acolo

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu e niciun arsenal
E reflex sa fac ss la orice mi se pare amuzant
Daca pun 2 întrebări despre ce vorbiți acolo turbezi

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai ce face inseamna daca stai in umbra facand ss la discutii despre chelie si chestii random discutate acolo dar asa e cand te comporti normal, devine anormal pentru unii daca nu intri in cliseul lor, atata puteti.

| Drimmero a răspuns:

Ce sa zic, doar atat ai vrut sa vezi, m-ai luat in serios cand atmosfera nu o cerea, ai vazut cu totul alta latura decat cea care trebuie dar aia e : D.

Spor la restaurant, sa nu uiti sa aduci un pachet ceva de acolo, ori ca-i din partea casei ori ca se plateste la fata locului, sa incluzi si icrele acolo in semn de...recunostinta!

| Drimmero a răspuns:

Imi dai pe gratis ca ne cunoastem. M-am uitat pe net si nu arata cine stie ce, e practic carne faramitata cu sos si pusa in chifla, ar merge incercat o data asa de proba. Cat de scumpa ar putea fi toata asta?

| Drimmero a răspuns:

Imi promiti ca e comestibil? in afara de d-astea ce mai servesti?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am 40 de iteme pe menu

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant. Dar ce-ti veni sa-ti deschizi un restaurant de tip fast-food?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Vreau ceva al meu

| Drimmero a răspuns:

Adica? de ce zici ca de boschetar. Lasa sa fii tu frumoasa, nu da bine ca o patroana sa fie urata

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

M-ai plictisit
Era morcovului s-a terminat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, morcovul a murit, traiasca branzadegusticel sau suncadegusticel sau altele noi.

| Drimmero a răspuns:

Da-ne un pupic de plecare ca asa e frumos pe obraz si un hug.

| Drimmero a răspuns:

Da-ti tu peste fund cu ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avand in vedere, din antecedente, ca s-au gasit mai multe persoane cu care sa nu te prea intelegi asa de bine pe aici (adica foarte multe persoane din ce vad prin alte intrebari), sigur o sa consideram si in acest caz ca tu ai dreptate si probabil parerea lui Drimul este deplasata, corect?

Adica... pare ca pui mai multe despre el decat cred ca se intreaba si el thinking Total normal, ceilalti gresesti si tu ai dreptate, nu?

Acum sa trecem la urmatoarea intrebare big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ai prieteni aici? Erai cam mut pe discord. Ray ziceai că ai luat funde pe prefacatorii

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Am cativa si aici. Nu inteleg legatura cu discord, ca nu prea stau acolo.
Si legat de Ray, probabil sa nu fi zis asta. Si chiar si daca a zis, nu are relevanta.

Si inca o mica observatie, pentru a... zecea oara, din nou ai spus niste lucruri irelevante fata de intrebare si de comentariul meu laughing Probabil nu sesisezi direfernta intre ele si o sa continui tot asa, dar nu este nicio problema ^_^

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu ai prieteni de aici. Eu admit ca discordul a fost una din cele mai neinspirate chestii facute din anumite puncte de vedere dar nu consideri si tu ca puteai fi totusi putin mai altfel? Cumva nu iti sunt atat de indiferente chestiile astea, iti place circoteca si tie si trebuie sa admiti

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ce am de castigat fiind mai altfel?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sesizez dar nu ma intereseaza
Esti plictisitor

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))))
Daca zici tu, inseamna ca asa este ^_^

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Primul tau raspuns corect

| DoarBogdan a răspuns (pentru Drimmero):

Cum s-a ajuns Drimule la asta laughing De ce tot iti bati capul... predomina lumea de astfel de persoane ca ea, ma gandeam ca ti-ai dat seama de asta pana acum.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai de castigat daca n-o faci? Da, ma, am exagerat si am fost destul de imatur luat de val pe discord, m-am adaptat mediului si cu siguranta nu aia e adevarata fata, ne distram si atat, imi admit greselile si le asum, insa asta e adevarata ta fata sau poti mai mult?

| Drimmero a răspuns (pentru DoarBogdan):

Din pacate cam are dreptate ca unii din noi din dorinta de a face caterinca am cam exagerat luati de val de atmosfera de acolo. Restrospectiv privind, pe moment nu ne-ar fi interesat

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

N-am nimic de câștigat oricum
Macar sa mă distrez

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si iti iese? ca nu mai sunt de actualitate. Hai sa ne comportam matur, ce a fost a fost, ne-am contrat inutil atata timp nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da

| Mosotti a răspuns:

Si de ce nu ne-am face prieteni si aici? Putem sa ne facem oriunde, oriunde sunt oameni ca peste tot, si orice oportunitate de prietenie sau relatie e binevenita.

Acesta e site de socializare, si din asta poate iesi orice, nu doar de intrebari si raspunsuri si atat, nu e neaparat asa. Exista si privat, si se poate discuta si acolo ca prieten, ca iubit, etc.

| Mosotti a răspuns:

Drimmero pare baiat bun si serios, nu vad deloc ca e nebun. Dar el nu zice bine, depinde de noroc daca poti sa iti faci prieteni sau nu, asa a fost mereu, nu ca nu mai e TPU ce a fost. Lumea asa a fost mereu de cand e lumea.

| Freya1 a răspuns:

Te poti plânge că site-ul nu mai e ca si inainte atunci cand vezi ca intrebarile si oameni nu mai sunt ca si inainte nu neaparat pentru prietenie.Probabil asta voia sa spuna.
Prietenie in adevăratul sens al cuvântului nu poti lega aici.Adica da, te poti intelege ok cu un om, sa ii oferi sau sa iti ofere incredere sau un sfat bun dar cam atat.Nu va putea sta la capul tau cand esti bolnav spre exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E singura relevanta

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? Contul asta al tau are vreo verisune serioasa sau doar circoteca?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu exista o varianta a mea serioasa pe TPU

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi ca disimulezi si tu))). Unde exista varianta ta serioasa?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu disimulez varianta mea serioasa e la munca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hecate si caste s-au pisat pe voi cu stilrolling on the floorrolling on the floor sunt idolele mele

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Care voi si de ce vorbesti la persoana a 3-a de tine?

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram sigur ca copiezi useri sa induci lumea in eroare cand mi-ai zis ieri daca sunt beat. Dar nu te credeam atat de prefacuta. Oricine te-ai ascunde in spatele contului nici macar mila nu inspiri.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Nici nu trebuie ca nu imi foloseste la nimic mila ta nici alte sentimente

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Meriti premiul de penibilul anului pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarul e ca sunteti obsedati de caste si hecate cred ca sunt singurele fete care vau bagat in seama vreodata

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti asa amuzanta si esti usurel de aprins, o sa-ti duc doru'. Sa ne lasi si noua restaurantul sa-ti facem vanzare.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Iar vorbesti despre tine? Naveti voi bani de vacanta in Spania

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu te aprinzi. E destul de accesibil ca preturi in Spania, acum depinde unde te duci dar te descurci acolo cateva zile, nu e America. Vin special sa mananc un hamburger de acolo

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Aia nu se numeste obsesie, ce sa faci daca creeaza drama prin simpla prezenta/lipsa a lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu angajez lenesi sa mi stea pe TPU in loc sa intoarca burgeri

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ii prinzi ca stau pe telefon ce le-ai face? pai stai asa, ma pui o functie mai mare, manager, mana ta dreapta, nu ma pui ca preparator

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nici la curatenie nu te as baga

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai am eu fata de maturator? credeam ca tii cu casa...

| Sekim a răspuns:

E greu sa găsești oameni cu care sa te înțelegi, nu prieteni. Ce sa vorbesti sau sa tii o discuție ca între oameni în care amandoi aduc argumente pentru a ajunge la o concluzie plauzibila când ei au 2 neuroni și dacă spui ceva ce nu corespunde cu părerea lor cu siguranță ești prost sau constructor, cum mai zicea un inteligent rolling on the floor

| Cheo0S a răspuns:

Nu Mai sunt oameni normali pentru ca majoritatea au plecat cand au vazut ce specimene huiduie pe aici.

Nu intereseaza pe nimeni ca ai tu restaurant, sau Vila sau esti boschetara. Conteaza modul cum te exprimi, daca esti om si daca ai bun simt ce tie iti lipsesc toate astea 3.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Cine vorbeste de omenierolling on the floorrolling on the floor