| Sara2 a întrebat:

Aveti permis de conducere? de la ce varsta?

21 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, de la 18 ani. Adica, de acum 30 de ani. laughing

| Bacemi a răspuns:

Nu am insa am inceput scoala de soferi. Am facut 17 ore. Dupa terminarea sesiunii la facultate am de gand sa continui si restul si poate sa imi iau carnetul cat de curand. Am 20 de ani.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu deocamdata happy Am 16 ani big grin Dar vreau neaparat la 18 ani love struck

| lia a răspuns:

Am permis de conducere de la 19 ani! De ce intrebi? Vrei sa ti-l dau?hee hee
@Shin, haide, recunoaste ca uneori mai incurci trotuarul cu partea carosabila!

| JeSa a răspuns:

De la 20tongueani!

daniela
| daniela a răspuns:

Da de la 23 ani

Shin
| Shin a răspuns:

De la 18 si 3 saptamani happy I'm a great driver smug tongue
Numai bine, Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

@Lia, depinde ce tipa e pe trotuar in acel moment tongue Sau poate ce "dusman" laughing
Numai bine, Shinwinking

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Si eu am de la 18 ani. adica 2 ani si vreo 5 lunihappytu ai?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De la 19 ani! dinainte de revolutie!

| alexdop21 a răspuns:

De la 14 ani

| Victoria a răspuns:

Inca nu. Am de gand sa mi-l iau peste un an, cand fac majoratul.

| madalina2727 a răspuns:

Am de aproape un an de zile.maine fac 19 ani si mai am vreo luna si gata imi dau jos semnele de incepator

| rodik a răspuns:

Da.De la 21ani (de aproape 2 ani).

| alex:) a răspuns:

Nu mai am multlaughing

| nehoiu a răspuns:

Da am de la varsta de 18 ani

| nehoiu a răspuns:

Da am de la varsta de 18 ani.

| nehoiu a răspuns:

Da am de la varsta de 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de la 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am stiut ca-i obligatoriu, oare am gresit? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 20 de ani dar nu vad la ce-ti foloseste.